Menü

0282 650 10 13 info@teknikyapicambalkon.com

DuşaKabin Montajı

Duşakabinler banyoların hijyeni söz konusu olduğunda vazgeçilmez öğelerindendir. Duş  sırasında su sıçramasını önlemesi sebebiyle banyoların her zaman temiz ve kuru kalmasına yardımcı olmaktadır. Ayrıca  desenli , kumlamalı, renkli camları ile banyonuzda görselliği artıracaktır.

Teknik Yapı olarak duşakabinlerin montajlarını çok itinalı bir şekilde yapmaktayız. Duşakabin montajı sırasında dikkat ettiğimiz en önemli konular, montaj sırasında banyonuza herhangi bir zarar gelmesi ve duşakabinin sızdırmazlık kontrolüdür. Duşakabin montajına en uygun silikonlar kullanarak , su sızdırmasının önüne geçmeye çalışırız.

Montajını yaptığımız duşakabin modelleri

  • Duş Tekneleri Üstü Duşakabinler; genellikle 80x80cm ölçülerinden başlayıp 150×80 e kadar çıkmaktadır. Ürünlerde Şeffaf, kumlama, renkli , puanlı ve çizgili camlar kullanılır. 4mm securit cam ya da polistren camlar kullanılabilir. Kullanılan profiller ise beyaz ya da krom renkleri çok tercih edilmektedir.
  • Küvet Üstü Duşakabinler ; Mevcut küvet üzerine montaj yapılan duşakabin çeşitlerimizdir. Küvet şekline göre kare ya da oval olarak konumlandırabilir. Bu ürünlerde de şeffaf kumlama renki ve puanlı camlar kullanılmaktadır.

Duşakabin Satış ve Montaj

Günümüzde banyolar artık daha modern ve estetik şekilde dizayn ediliyor.

Siz de evinize şıklık ve estetik katarak banyonuzda sıradan olmaktan kurtulun. Gelin banyonuz için farklı fikirleri birlikte dizayn edelim. Bunun için duşakabinlerle işe başlayabiliriz. Banyonun olmazsa olmazı duşakabinler farklı ,fonksiyonlu, kaliteli ve uygun fiyatlarla sizleri bekliyor. Duşakabin satış ve montajda size her türlü avantajı ve mükemmeliyeti firmamız olarak sunuyoruz.

Duşakabinler  her geçen gün yaygınlıkla kullanılmakta gün geçtikçe daha işlevsel ve modern bir görünüm almaktadır.

Banyolarınızda değişiklik yapacağınız zaman estetik, işlevsel, donanımlı, desenli, kumlamalı, renkli camlı modellerimiz ve uygun fiyatlar için önce bize başvurun. Hem paranız cebinizde dursun hem de estetik görünüm ve kaliteli montaj imkanlarımızı size sunalım. Estetik, şık modeller ve kaliteli montaj imkanlarını uygun fiyatlarla yalnızca biz de bulabilirsiniz.

Birbirinden şık ve farklı modelleri size uygun fiyatlarla ve montajla firmamızda bulmanız mümkün.

Banyonuzun olmazsa olmazı duşakabinler temizlik açısından size kolaylık sağlar. Böylece banyonuz temiz ve kuru kalır. Farklı model, tasarım, ve montaj imkanı sunan firmamız, banyonuzda estetik sağlarken,  yaptığımız itinalı montajda su sızdırmasını önleyerek banyonuzun uzun ömürlü olmasını sağlar.

Duşakabinler banyoların hijyeni söz konusu olduğunda vazgeçilmez öğelerdir. Duş  sırasında su sıçramasını önlemesi sebebiyle banyoların her zaman temiz ve kuru kalmasına yardımcı olmaktadır. Ayrıca  desenli , kumlamalı, renkli camları ile banyonuzda görselliği artıracaktır. Kullandığımız kaliteli ürünler ve slikon malzemeler sayesinde kesinlikle su sızdırması olmayacak banyonuzun ömrü uzayacaktır.

Hizmetini verdiğimi duşakabin modelleri :

Duş Tekneleri Üstü Duşakabinler;  80x80cm ölçülerinden başlayan modellerimiz  150×8’e ölçülerine kadar mevcuttur. Kullandığımız camlar, şeffaf, kumlama, renkli, çizgili, puanlı modellerde olup farklı seçeneklerle size tercih imkanı sunmaktadır. Kullandığımız profillerde ise beyaz ve krom renkler  bulunmaktadır.

Küvet Üstü Duşakabinler  Küvetlerinizin şekline göre  mevcut küvet üzerine montajını yaptığımız kare ve olan şekillerde bulunan modellerimiz şeffaf, kumlama, renkli ve puanlı camlı modellerle farklı seçeneklerle tercihinize sunulmaktadır.

İstediğiniz ölçülere, özel üretimlere, banyonuzun yapısına uygun duşakabin satış  ve montaj imkanı sunan firmamız kalitesinden ödün vermeden ihtiyaçlarınız doğrultusunda size her türlü hizmeti sunuyor. Deneyimli montaj ekibimiz, kaliteli ürünlerimiz ve farklı tasarımlarımızla profesyonel olarak çalışmanın farkını Çorlu’da kısa sürede gösterdik.

Siz değerli müşterilerimizin menmutiyeti ilkesinden yola çıkarak hijyenik, antibakteriyel, farklı cam desenleri kullanarak satışını ve montajını yaptığımız duşakabinler evinizin havasını değiştirecek.  Sizi ve sevdiklerinizi düşünerek  kullanışlı, estetik, sağlıklı, antibakteriyel ürünlerimiz ilkeli fiyat politikalırımız, istediğiniz her zaman bize ulaşabileceğiniz teknilk servis ve montaj ekibimiz iddiamızı ve firmamımızın prensipli çalışma şartlarını oluşturur. Müşteri memnuniyeti odaklı firmamıza her türlü konuda danışabilirsiniz.

Artık siz de akşamları eve geldiğinizde günün bütün yorgunluğunu dizayn ettiğimiz ve montajını yaptığımız duşakabinlerde  çıkarabilirsiniz. Banyolarınız daha hijyenik, temiz, estetik bir şekilde duş almaktan  keyif alacağınız alanlar haline dönüşsün istiyorsanız gelin bize danışın.

Sizin isteğiniz doğrultusunda banyonuza yeni bir hava katacak  duşakabinlerimizle size keyifli bir banyo keyfi sunuyoruz.

Siz isteyin biz yapalım. Çorlu’da size bulunmayacak fırsat ve avantaj sağlayan firmamız duşakabin  satış ve montajında rakip tanımyor. Banyonuz sizin için önemli müşteri mennuniyeti bizim için. Gelin banyonuz için en kaliteli ürünlere, sağlıklı ve hijyenik duşakabinlere ve yapacağımız kusursuz montajlara birlikte karar verelim.  Banyonuz sağlam ve uzun ömürlü olsun istiyorsunuz yapacağınız tek şey bize danışmak. İşinde uzman kadromuz, kaliteli ürünlerimizle her türlü satış ve montaj işinde size hizmet vermekten büyük bir mutluluk duyacağız.